Gdańska Residence
Апартаменти в самому центрі м. Лодзь, Польща
червень 2021
Пропозиція:
Ексклюзивні дворівневі апартаменти Gdańska Residence.
Комплексний пакет для інвесторів.

Опис інвестиції
Сучасний мікрорайон, що міститься в самому центрі Лодзі, по вулиці Гданьскій 120. Незважаючи на положення у стислому центрі, квартири, що входять в її склад є ідеальним місцем для осіб, які цінять спокій і близькість до центру міста.

0,5 км
0,5 км від вул. Piotrowskiej 
1,2 км
Парк: 1,2 км від центрального парку
1,7 км
Торговий Центр: 1,7 км від торгівельного центру
0,5 км
0,5 км від музею мистецтва
1,5 км
1,5 км від ТЦ Мануфактури 
2,7 км
2,7 км від Аквапарку
Дворівневі апартаменти з функціональним плануванням, розташовані на 1-му і 2-му поверхах, з видом на зелений Пасаж. Прекрасно спроектовані, розділені на денну і нічну зони. На першому поверсі вітальня з кухнею і туалетом, на другому поверсі 2 спальні з ванною кімнатою. Площі 70-116 кв.м., кожне приміщення включає терасу.

Комплексна реалізація проекту облаштування інтер'єру квартири

В рамках пропозиції, ми пропонуємо послугу внутрішньої обробки під ключ, тобто: проектування і виконання. Наші архітектори працюють з високоякісними оздоблювальними матеріалами, а ремонтні бригади гарантують найкращі результати. Завдяки нашому сервісу ваша квартира залишається привабливою на довгі роки і з легкістю знайде зацікавлених мешканців. Щоб ефективно і швидко орендувати розкішну квартиру, необхідний сервіс Home Stiging, який ми надаємо в рамках нашої спільної пропозиції. Ми дооснащуємо приміщення до найдрібніших деталей, проводимо професійну фотосесію, все для того, щоб максимально вигідно сдати в орендувати ваше приміщення.


*Загальна послуга складає всього 2000 злотих за м. кв.брутто

Управління орендою і дохід
Ми пропонуємо комплексне обслуговування оренди квартир. В рамках послуг ми надаємо:
  • Реклама нерухомості, з метою залучення орендаря
  • Подання приміщень орендарям
  • Укладання договорів від імені власника
  • Передача та отримання ключів від приміщень
  • Моніторинг платежів
  • Турбота про технічний стан приміщень і усунення всіх несправностей
  • Постійний контакт з орендарями
Вищенаведена послуга дозволяє власнику нерухомості виключно насолоджуватися прибутком і звільняти від трудомістких процедур оренди.

Ціна за обслуговування довгострокової оренди:
Комісійний збір у розмірі 10%.
Ми беремо його тільки тоді, коли квартира сдається в аренду, протягом періоду вільного часу комісія не стягується. Плата включає в себе всі посередницькі заходи, в тому числі: реклама квартири, телефонне інформування мешканців про умови договору, призначення на презентації квартири, проведення презентації квартири, перевірка орендаря в реєстрі боржників, підписання договору оренди, складання протоколу про видачу, видача приміщення орендарю, прийом приміщення зі складанням протоколу, остаточний розрахунок.
Крім того, плата за прийом квартири для обслуговування становить 750 злотих. Це одноразова плата. Дохід від оренди, який може отримати власник приміщення коливається від 3 000 до 3 500 зл оренда + електроенергія.

More products
Gdańska Residence
+38 067 077 17 70
info@auradevelopment.ua
ul. Gdańska 120, 90-519 Łódź Polska
Made on
Tilda