Хто ми
Aura Development — міжнародна девелоперська компанія, що була заснована у 2016 році і яка має кілька структурних підрозділів в країнах Європи (у Варшаві, Лодзі та Києві). Ми працюємо з проектами будь-яких масштабів і рівнів складності: розробляємо з нуля плани будівництва комерційних і житлових об'єктів, реалізуємо відповідно до європейських стандартів якості, забезпечуємо комплексне обслуговування після введення в експлуатацію.

Наша місія — створення розумного простору для комфортного життя, продуктивної роботи й приємного відпочинку в міських умовах. Ми ставимо перед собою глобальні цілі, і одна з них — запропонувати світові нову еко-концепцію в будівництві, згідно з якою нерухомість повинна бути не тільки функціональною та естетичною, а й екологічно безпечною.
Aura Development, 2021
Досягнення
За роки перебування на міжнародному ринку компанія Aura Development зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер, якому можна довірити найважливіше — забезпечення оптимальних умов для проживання та ведення бізнесу.

Нам є чим пишатись: ми маємо значний досвід роботи з іноземними клієнтами. Географія співробітництва нашої компанії поширюється на такі країни, як Польща, Австрія, Угорщина, Іспанія, Туніс. Але якщо раніше наша діяльність була сфокусована переважно на іноземному ринку, то зараз ми беремо прямий курс на Україну: незабаром планується реалізувати безліч цікавих проектів в Києві та інших містах країни.
Серед наших головних досягнень:
-1-
6-річний
досвід роботи на міжнародному ринку

-2-
5 країн
успішна реалізація проектів в 5+ країнах

-3-
13300 м2
13300+ м. кв. нерухомості в проектному портфелі

-4-
еко-концепція
власна архітектурна еко-концепція

-5-
офіси
офіси та агентства нерухомості в 4 країнах
-6-
клієнти
тисячі задоволених клієнтів: приватних і корпоративних

Корпоративні цінності
Компанія Aura Development має непохитні ділові й моральні принципи. Корпоративні цінності для нас — не просто рядок у внутрішній документації. Ми дотримуємося їх у процесі побудови взаємовідносин з клієнтами та партнерами, використовуємо як ефективний інструмент для досягнення бізнес-цілей.

Принципи
яких ми дотримуємось щодня:
Відносини
Довіра клієнта — на першому місці

Прозорість
Чесні умови співпраці

Терміни
Своєчасність реалізації проектів

Ціни
Гнучке й прозоре ціноутворення

Стандарти
Відповідність європейським стандартам
Відповідальність
Особиста відповідальність за виконання робіт
Вдосконалення
Постійне вдосконалення та рух вперед
Made on
Tilda